Počítače 1024 - Obrázek počítačů

Webové stránky

Profesionální, moderní, elegantní, šité na míru

Tvorba webových stránek
Ještě pořád nemáte vlastní webovou prezentaci nebo Vám vaše stávající nevyhovuje? Nezapomeňte, že internet není jen místem, kde většina lidí hledá  informace. Slouží také jako ověřovací služba. Vaši potenciální zákazníci si o Vás udělají dojem na základě toho, jakým způsobem se prezentujete na webu. Pokud tedy na internetu nejste, nebo Vaše stránky vypadají jako z počátku internetu, hrozí Vám, že své potencální zákazníky otrávíte, nebo přinejměnším nezanecháte úplně nejlepší dojem.

Proto nabízíme realizaci webových stránek podle současných standardů a trendů. Chceme Vám pomoci prezentovat se na internetu způsobem, který nejen že Vám pomůže udržet zdání profesionality a orientace v současném moderním světě u Vašich stávajících zákazníků, ale příláká Vám i nové.

S námi ušetříte

Díky tomu, že využíváme již hotové a ověřené nástroje, jsme schopní Vám nabídnout webové stránky splňující současné technické požadavky za mnohem nižší cenu.

Technologický standard

Webové prezentace, které pro Vás vytvoříme, splňují nejnovější technologické standardy. Garantujeme, že se Vám zobrazí správně na všech mobilních zařízeních.

Profesionální a elegantní design

Navrhneme Vám jednoduchý a elegentatní design, který upřednostňuje obsah před formou. Naším hlavním cílem je uživatelská přívětivost a snadná orientace.

Potřebujete více zákazníků?

Pokud Vám chybí dostatečně kvalitní fotografie na web nebo máte zájem o to, aby Vaše stránky byly na internetu často vyhledáváné a zobrazovaly se ve vyhledávačích jako je seznam nebo google na prvních místech, máme mezi sebou i profesionální fotografy a SEO profesionály, kteří se postarají o to, aby Váš web byl ještě lepší a více navštěvovaný.

Ukázky naší práce

Mám zájem

Vložte prosím Vaše jméno
SUPER_SIMPLE_FEEDBACK_MESSAGES_ERRORS_PHONE
Vložte Vaši e-mailovou adresu, prosím E-mail adresa zřejmě není zadána správně
Prosím, vložte Vaši zprávu
© 2019 Počítače 1024. Všechna práva vyhrazena.